Komfortowo

Pompa ciepła zapewnia również niesamowitą wygodę, do której Ty i Twoja rodzina szybko się przyzwyczaicie.

Pompa ciepła daje nową jakość komfortu w ogrzewaniu wymieńmy kilka czynników które na to się składają:

1.Bezobsługowość.

Zapomnij o ciągłym "chodzeniu do pieca", wyrzucaniu popiołu i brudnej pracy. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu pompa ciepła pracuje bez najmniejszej integracji posiadacza. Nie ma potrzeby czyszczenia jej ani wynoszenia zbędnych produktów spalania, przez co niepotrzebna jest nasza stała kontrola. Koniec z obawą o cenę opału, organizacją jego przywozu i wyładowania.

2.Czystość i porządek.

Brak jakichkolwiek produktów spalania, koniec dymu, kurzu i nieprzyjemnych zapachów. Nie potrzeba również martwić się o miejsce na składowanie węgla czy drewna. Możesz zagospodarować starą kotłownię na jakiekolwiek inne pomieszczenie, więc marzenie o pralni, siłowni czy pomieszczeniu gospodarczym wreszcie jest w zasięgu ręki!

3.Klimatyzacja.

Upalne, wyczerpujące letnie dni? Pompa ciepła może służyć również jako klimatyzator i schłodzić nasze mieszkanie lub dom.

Zdalne sterowanie. Pompa ciepła może być wyposażona w specjalne oprogramowanie, dzięki któremu możliwe jest sterowanie temperaturą domu lub ciepłej wody, nawet gdy nie jesteśmy na miejscu, za pomocą telefonu czy Internetu! Odpoczywając na wakacjach, nawet w innym kraju, możesz być spokojny o sytuację w swoim domu.

4.Zdalne sterowanie.

Automatyka pomp ciepła może być również wyposażona w oprogramowanie dzięki któremu będziemy mogli sterować temperaturą domu czy ciepłej wody lub innymi funkcjami pompy,będąc w innym pomieszczeniu,po za domem w ogrzodzie czy nawet na innym kontynencie korzystając z smartfona,tableta czy przeglądarke internetową.